Про це повідомив кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Працівники Національного антикорупційного бюро затримали в аеропорту нардепа Борислава Розенблата. Зі столичного летовища "Київ" він намагався вилетіти до Німеччини рейсом авіакомпанії "Wizz Air". За повідомленнями ЗМІ, при собі у народного обранця були золото і діаманти.

Читайте також: У Розенблата знайшли документи на проживання в Німеччині

Метою поїздки Борислава Розенблата була необхідність в лікуванні. Чоловік мав запланований візит до німецького шпиталю. Окрім цього, адвокат політика спростував інформацію про перевезення золота та коштовностей.

Представники антикорупційних організацій розповіли, що останні суди в справі Борислава Розенблата не відбувались. Спершу політик хворів, на іншому судовому засіданні йому стало погано, а на останній судовий розгляд він взагалі не з'явився. Окрім цього, 17 жовтня термін дії запобіжного заходу – носіння електронного браслета – закінчився, тому теоретично Борислав Розенблат мав право покидати країну.

Адвокат політика запевняє, що фігурант "бурштинової справи" повідомив детективів НАБУ про свою поїздку. Це було за кілька днів до вильоту. Чоловік навіть надавав копію зворотнього квитка.

Наразі відомо, що Борислава Розенблата відпустили. В НАБУ проінформували, що представники відомства не здійснювали арешт, а проводили слідчі дії.