Програма показує зібрані з кількох джерел дані про якість повітря в містах по всьому світу. Її можна легко завантажити й встановити на Android та iPhone.

Цікаво Zoom – зручний додаток для відеоконференцій: як працює і де завантажити програму

Як працювати з додатком

Спершу його потрібно завантажити та встановити на смартфон, зробити це можна за посиланнями вказаними вище з офіційних магазинів.

Далі покроково налаштовуємо додаток:

  • Підказки

На головному екрані з'являться підказки, які доступно розкриють весь функціонал додатка.


Детальні підказки пояснять, як все працює

  • Визначення міста

Далі користувачу потрібно обрати місто, яке його цікавить. Спершу програма запитає доступ до визначення місцеперебування і самостійно визначить місто, в якому ви знаходитесь. Користувач також може вказати потрібне місто вручну в налаштуваннях.
Додаток може самостійно визначити місто

  • Визначення якості повітря

Після того, як ви оберете місто, додаток відразу покаже індекс забрудненості повітря. Ви можете обрати кілька міст – інформація виводитиметься у вигляді карток в стрічці. Ви одразу зможете побачити індекс та коротку інформацію про погоду.


Ви можете обрати кілька міст для виведення інформації

  • Детальна інформація

Якщо натиснути на картку міста, яка вас цікавить, додаток покаже детальнішу інформацію. Крім індексу забруднюваності ви також побачити швидкість вітру, вологість та джерела даних, з якими можна ознайомитися окремо.


Детальна інформація про якість повітря в місті

При натисканні на показник індексу забруднюваності повітря додаток відкриє розшифровку показників, що дасть змогу ширше зрозуміти ситуацію.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно