Найвідомішим парком Києва є Ботанічний сад імені Гришка. Його бузком і магноліями насолоджуються вже 80 років. Його стежки — улюблені маршрути для пробіжок. Романтики організовують тут весілля. А еко-активісти висаджують алеї рідкісних рослин.

Маріїнський парк може здатися надміру діловим. Ним поспішають на роботу чиновники — поруч Верховна Рада. Але парк вважають романтичним. За тихість і вузькість алей і за вік — йому вже півтора століття. А ще, віднедавна тут проводять майстер-класи та фестивалі їжі.

Хрещатий парк теж у центрі. Такого гарного краєвиду на Дніпро і Поділ, як з його пагорбів, не побачите більше ніде. Тут знаходиться відома Арка дружби народів, біля якої влітку відпочивають натовпи молоді. Через затишні алеї парку люди поспішають до найстарішого в Україні театру ляльок, який знаходиться поруч.

Володимирська гірка найбільше відома пам'ятником князеві Володимиру. Більш ніж 100 років тому тут з'явився перший і досі єдиний київський фунікулер. У кокоревських альтанках кияни люблять читати. У планах — збудувати на Володимирській гірці найвище в Європі колесо огляду. І прокласти велосипедні маршрути.