Фотографія з Поповим у російській військовий формі було зроблене в 2015 році на авіаційній виставці МАКС-2015 у Московській області, повідомив у фейсбуці український журналіст Юрій Бутусов.

Читайте також: Військові провели розслідування щодо Ноздрачова, який заявляв про необхідність інтегруватися з бойовиками

"Фотографуватися у формі російських військових льотчиків під час війни – це ганебно і це просто образа свого народу, який веде війну проти російської агресії, і втратив тисячі життів своїх захисників", – зазначив журналіст.

Зауважимо, що Олексій Попов – син власника Харківського машинобудівного заводу ФЕД Віктора Попова.

"Віктор Попов – справжній новатор, гадаю, унікальний і найуспішніший менеджер у нашій авіаційної промисловості. Його син Олексій – також інженер з хорошою освітою, і його призначення в січні на 410-й завод директором я сприйняв як позитивний сигнал", – написав Бутусов.

Він також порекомендував Олексієві Попову прокоментувати ситуацію, "тому що минуть десятки років, а людина в формі окупанта ніколи не вважатиметься другом України і не заслужить поваги".

Людина носить військову форму тієї країни, яку вважає своєю батьківщиною. Під час війни в чужій формі ходять тільки зрадники своєї держави і свого народу,
– наголосив журналіст.