Інформацію про це вдень 12 жовтня поширила прес-служба НАК "Нафтогаз України".

Дивіться також: Коли киянам повернуть гарячу воду: названі дати

За даними "Нафтогазу", у "Київтеплоенерго" тепер є всі можливості, аби гаряча вода потекла з кранів у домівках киян вже найближчим часом.

12 жовтня НАК "Нафтогаз України" і коунальне підприємство "Київтеплоенерго" підписали договір щодо постачання газу.

"Одночасно з підписанням договору "Нафтогаз" надав "Київтеплоенерго" номінації на другу декаду жовтня. Тому "Київтеплоенерго" має можливість відновити гаряче водопостачання в Києві та своєчасно почати опалювальний сезон", – йдеться у повідомленні.

"Київтеплоенерго" отримуватиме газ на пільгових умовах, які визначив уряд для виробників тепла, що забезпечують ним населення.

9 жовтня НАК "Нафтогаз України" та "Київтеплоенерго" підписали мирову угоду, згідно з якою "Київтеплоенерго" визнає себен правонаступником за борговими зобов’язаннями "Київенерго".

Читайте також: Нові тарифи на тепло та гарячу воду в Києві: скільки доведеться платити з 1 серпня

Нагадаємо, через борги приватної компанії "Київенерго" "Нафтогаз" припинив постачання газу комунальному підприємству "Київтеплоенерго".

Через це з липня щонайменше третина киян залишалась без гарячої води. На початку жовтня у Київраді пообіцяли, що тепла вода в домівках мешканців столиці з'явиться приблизно через 2 тижні.