Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України.

25-річний громадянин Іспанії прибув рейсом "Барселона – Київ". Під час проходження прикордонного контролю спрацювала база даних доручень правоохоронних органів. Чоловіка прикордонники відвели від лінії паспортного контролю для вияснення обставин.

"Під час роз’яснення особі вимог законодавства та доведення рішення про відмову в перетинанні державного кордону іноземець спробував вирішити питання шляхом пропонування неправомірної грошової винагороди у розмірі 100 євро. Кошти чоловік пропонував старшому зміни прикордонних нарядів", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Фіскалів викрили на грандіозному хабарі: опублікували фото

У відповідь іноземець отримав категоричну відмову. Натомість прикордонники довели затриманому інформацію про несення ним кримінальної відповідальності за хабар посадовій особі. Правоохоронці зафіксували інцидент на відео та повідомили про даний факт співробітникам Нацполіції.

За добу на державному кордоні та на лінії розмежування у зоні проведення АТО зафіксували ще три випадки відмови прикордонників від неправомірної вигоди. Зокрема у КПВВ "Майорське" та у пункті пропуску "Велика Писарівка".