Податківці стверджують, що оборудка, яку нібито вчинив директор приватного підприємства, завдала Києву 19,5 мільйона гривень збитків. До злочину можуть бути причетними працівники КП "Київський інститут земельних відносин", який підпорядковується КМДА.

Дивіться також Розкрадання 10,5 мільйона: у київському Спецжитлофонді – обшуки

Також обшуки проходять у місці проживання керівника приватної компанії.

Користувався земельною ділянкою без оренди

  • Слідчі з'ясували, що у 2013 році директор фірми придбав об'єкти нерухомості, розташовані на комунальній землі. При цьому він буцімто навмисно не уклав договір про оренду ділянки й користувався нею безоплатно до цієї миті.
  • Експерти встановили, що через це місто недоотримало 19,5 мільйона гривень до бюджету.
  • Директору підприємства інкримінують зловживання службовим становищем із тяжкими наслідками. Втім, підозру йому поки що не оголосили – працівники ДФС вживають заходів для цього.
  • Чи причетні посадовці КМДА до злочину, слідчі хочуть встановити після обшуків.

За результатами слідчих дій буде надано правову оцінку діям службових осіб КМДА, які не вжили жодних заходів щодо укладення відповідних договорів оренди із землекористувачем,
– підкреслили у прокуратурі Києва.

Якщо провину директора компанії визнають судді, його можуть покарати ув'язненням на термін від 3 до 6 років. Також чоловіка можуть оштрафувати на суму від 8,5 до 17 тисяч гривень.

Зверніть увагу Прокуратура обшукала "Київзеленбуд": що кажуть у КМДА