За словами міського голови Києва, він постійно отримує прохання людей про допомогу з лікуванням або з похоронами. При цьому за умови відсутності повноцінної вакцинації населення ситуація потребує більш активного втручання з боку влади.

Дивіться також У Києві за добу знову зафіксували 42 померлих від COVID-19

Як підкреслив мер, наразі у Києві проблема з розповсюдженням COVID-19 залишається вкрай серйозною. У лікарнях міста не вистачає ліжкомісць, є проблеми з кількістю кисню.

Міграція погіршує ситуацію

Найбільш серйозно погіршують ситуацію, за словами Кличка, люди, які не дотримуються карантинних заходів – не носять маски взагалі, або роблять це неправильно.

Покращення ситуації в окремому регіоні не означає покращення ситуації в Україні взагалі. Недотримання умов карантину при великій міграції призводить до розповсюдження вірусу. Оптимістичного сценарію не буде,
– зазначив Кличко.

У зв’язку з цим мер столиці знову звернувся до уряду про прийняття непопулярного рішення про оголошення загальнонаціонального локдауну.

Кличко стверджує, що лікарі та вірусологи впевнені в тому, що до початку насправді масової вакцинації іншого способу боротися з поширенням інфекції немає.