Відповідний допис з’явився на Facebook-сторінці журналіста Олексія Краснощокова.

"Мені тут історію розповіли, і я був дещо шокований. Мій знайомий має інвалідність першої групи, це найсерйозніший тип інвалідності. Але чого молодому хлопцю сидіти вдома. У Рамі Абу-Харуба є хист до управління автомобілем, тому він став інструктором у автошколі", – підкреслив він.

Читайте також: КАМАЗ збив трьох велосипедистів у Херсоні: спортсменка з інвалідністю загинула на місці

За словами журналіста, одного разу його знайомий з інвалідністю їхав двосмуговою дорогою у лівому ряду, однак ззаду в його автівку врізалася дівчина.

"Винуватиця вийшла із автомобіля із геніальним запитанням: "А как вы тут оказаааались?" Дійсно, автомобіль на проїжджій частині – маразм якийсь. Справа у тому, що вона вирішила їхати із значним порушенням швидкості, і тому під час обгону просто не встигла зупинитись", – додає він.

Крім того, Олексій Краснощоков розповів, яким шокуючим інцидентом завершилася ця ДТП.

Вона почала бити Рамі та говорити йому, що краще такі люди б не існували. Тобто мого знайомого має не існувати, я не знаю, вбивати, чи як, тому лише, що вона врізалась у його машину. Наразі було подано позов до суду не тільки щодо ДТП, а й щодо захисту честі та гідності. Я вважаю, що таким персонажам, як Алла, потрібно показувати їхню неправоту, і саме тому вирішив написати про цю ситуацію. Якби за кермом був я, то протокол за завдання легких тілесних був би на мені, тому тобі дуже пощастило, пані Алло,
– зауважив представник ЗМІ.

Також він оприлюднив фрагмент відео вищезазначеного інциденту на дорозі.