Київ

Як у Києві відзначили 9 травня: шашлик замість квітів та піар проросійських політиків
9 трав
18:39
У Києві відзначили 9 травня – День перемоги над нацизмом. Не обійшлося без скандалів та провокацій – комуністи прославляли Сталіна, а хтось приніс шашлик до пам’ятника Ватутіна.
Мінкульт відповів на звинувачення КМДА щодо зриву традиційних заходів до Дня пам'яті
8 трав
17:25
У КМДА поскаржилися, що Мінкульт блокує проведення традиційних заходів до Дня пам'яті та примирення, який відзначають 8 травня. Однак у Міністерстві культури пояснили ситуацію та заявили, що КМДА сама обрала шлях публічного скандалу.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.