Щоб отримати спецперепустки, керівники організацій та підприємств столиці мають зв'язатися з директором Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Дивіться також У Кличка не виключають продовження локдауну після 16 квітня

Кількість перепусток буде обмеженою. Також посадовці підкреслили, що всі пасажири зі спецперепустками мають сплачувати за проїзд на загальних підставах.

Що треба вказати у листі

Керівників підприємств, які входять до переліку об'єктів критичної інфраструктури, просять написати:

 • назву підприємства;
 • обґрунтування необхідності отримання спецперепусток;
 • обґрунтування кількості спецперепусток з вказанням штатної чисельності працівників підприємства;
 • реквізити підприємства з вказанням розташування підприємства – адреси та району Києва;
 • контактну особу для отримання спецперепусток із вказанням номеру телефону.

Коли ж посадовці опрацюють запит, вони зв'язуватимуться з контактною особою та повідомлять про місце та час отримання перепусток.

Як подати лист

Всю вказану інформацію, яка потрібна для отримання спецперепустки, у КМДА просять надавати до Департаменту транспортної інфраструктури за адресою:

вулиця Леонтовича, 6, конференц-зал, 2 поверх.

Телефон: 044-366-63-36.

Електронна пошта: dti@kmda.gov.ua

Як виглядатиме спеціальна перепустка

 • Кожна перепустка, за якою пускатимуть до громадського транспорту, має містити інформацію:
 • Назву підприємства (установи), організації.
 • Прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, яка отримує спеціальну перепустку для проїзду в громадському транспорті.
 • Мокра печатка підприємства (установи), організації та підпис керівника цієї установи.
 • Термін дії спеціальної перепустки для проїзду в громадському транспорті до 16.04.2021.
 • Спеціальна перепустка для проїзду в громадському транспорті дійсна за умови пред’явлення службового посвідчення або паспорту, або посвідчення водія та наявності в особі засобів індивідуального захисту та оплаченого проїзду.

Де можна буде отримати перепустку

Центральним органам виконавчої влади, державним підприємствам та службам, а також суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері дорожньо-транспортного господарства спецперепустки видаватимуть у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Адреса: вулиця Леонтовича, 6, конференц-зал, 2 поверх, телефон: 366-63-36.

Підприємства, установи, організації, сфера діяльності яких стосується охорони правопорядку та безпеки, судової гілки влади, підрозділів Збройних сил України, органів прокуратури, підрозділів ДСНС тощо зможуть отримати документи у Департаменті муніципальної безпеки КМДА.

Адреса: вулиця Вишгородська, 21, телефон: 430-50-10.

Підприємствам, установам, організаціям, сфера діяльності яких стосується економіки, фінансів, телекомунікацій та зв’язку, банківської справи, виготовлення та продажу продовольчих товарів, видавництв, закладів харчування, служб доставки, а також інших підприємств промисловості, видаватимуть спецперепустки у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Адреса: вулиця Басейна, 1/2-А, 2 поверх, телефон: 097-378-77-87.

Підприємствам, установам, організаціям, сфера діяльності яких стосується забезпечення роботи ритуальних служб, перероблення побутових відходів, утримання житлового фонду, надання послуг у житлово-комунальній сфері тощо спецперепустки видаватимуть у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА.Адреса: вулиця Велика Житомирська, 15-А, телефон: 272-10-24.

До теми Київ іде на суворий локдаун: чому саме час скликати РНБО

Підприємствам, установам, організаціям, сфера діяльності яких стосується культурно-мистецької та релігійної діяльності спецперепустки видаватимуть у Департаменті культури КМДА:

Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 3, кабінет 329, телефон: 279-52-82, 067-407-26-28.

Засобам масової інформації спецперепустки видаватимуть в Управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА.

Адреса: вулиця Хрещатик, 36, телефон: 202-74-61, 202-74-26.

Підприємствам, установам, організаціям критичної інфраструктури районного значення, закладам охорони здоров’я спецперепустки видаватимуть районні державні адміністрації відповідно до територіальної приналежності.