Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла кореспондентка Олена Кук.

Читайте також: "Інвалідність – не вирок": українські воїни вирушають на міжнародні змагання

Українських учасників підтримують та проводжають їхні друзі та родичі. Загалом, у них піднесений та бойовий стан. Вони буквально ще вчора захищали Україну на фронті російсько-української війни, повернулися звідти з тяжкими пораненнями. проте зараз їх чекає інший фронт – спортивний, де вони захищатимуть честь нашої держави. Однак, медалі для них, кажуть, не головне.

Проект у зовсім іншому полягає. Це не кількість медалей, це кількість військовослужбовців, які повернулися з фронту, і навіть після отримання поранення чи інвалідності можуть показати собі, знайти сили, піти на тренування, піти змагатися і перемагати,
– зазначив капітан команди "Ігор нескорених" Сергій Ільницький.

Серед цих п'ятнадцяти героїв вирізняється єдина дівчина, єдина військовослужбовиця, учасниця команди – Майя Москвич.

Читайте також: Українська збірна почала підготовку до "Ігор нескорнених": відео

Волинянка Майя три з половиною роки була на війні на Донбасі, за цей час отримала серйозну травму хребта. Там вона відзначилась хорошими показниками з кульовою стрільби. Однак зараз вона буде брати участь у спорвних змаганнях зі стрільби з лука.

Дуже класно, що хлопці є однодумці, які з такими самими мотивами йшли на війну. Ми з ними слухаємо подібну музику, нам з ними досить легко спілкуватися. Це був великий виклик для себе, я страшенно боролася з собою, я докладала неймоврінх зусиль,
– прокоментувала свою участь Майя.

Тренерський штаб прогнозує досить хороший результат. Попереду в учасників 24 години перельоту. Змагання ж розпочнуться з 20 по 27 жовтня.

Що таке "Ігри нескорених"?Це не просто світові змагання, а престижний конкурс для військових, які захищали свої країни під час різних війн та військових операцій. У 2014 році їх заснував британський принц Гаррі. Сам військовий королівського війська, він хотів тим самим підтримати військових і показати світу справжніх героїв.