За словами Шахова, їжа звичайна і пісна, хоч у нього загалом пропав апетит через хворобу. Свої карантинні будні в Олександрівській лікарні Шахов показує у фейсбуці.

Раніше Хворий на коронавірус Шахов показав свою палату та розповів, як його лікують

Мене наполегливо просять показати, чим годують пацієнтів в лікарні. Скажу одразу – їжа смачна, настільки, наскільки може бути смачним дієтичний стіл. Але у мене як і раніше поганий апетит, намагаюся хоч щось їсти, що б організм мав силу боротися з недугою. Сьогодні на обід був легкий картопляний суп,
– цитує Шахова видання inforesist.org.

Жартома Шахов сказав, що можливо, його влаштовує такий скромний обід через те, що він "звичайний хлопець із села". Варто також зазначити, що у Шахова сильний кашель, який дуже чутно під час його онлайн-трансляцій у фейсбуці.

Своє лікарняне меню показав і інший хворий на коронавірус нардеп Олександр Лукашев. У нього така ж тареля із супом та молочна каша.

ЛШукашев і суп
Лукашев теж перебуває в Олександрівській лікарні / Фото inforesist.org

Лукашев і каша
Не зовсім VIP-івський суп /
Фото inforesist.org

Коронавірус і депутати: коротко

  • 18 березня тести підтвердили в депутата коронавірус. Підчепив він його, наймовірніше, на відпочинку в Італії.
  • Спершу він перебував в самоізоляції, однак, згодом його госпіталізували в інфекційне відділення лікарні.
  • Пізніше стало відомо про підозру на коронавірус у члена тої ж таки депутатської групи "Довіра" та однопартійця Шахова – Сергія Вельможного. Він разом із сином перебуває в Олександрівській лікарні.
  • Вже 22 березня коронавірус підтвердили у депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Олександра Лукашева.
  • 24 березня про діазноз дізнався народний депутат від "Слуги народу" Руслан Горбенко. Наразі він перебуває у столичній Олександрівській лікарні.
  • Цього ж дня з'явилася інформація, що Covid-2019 виявили у мажоритарника Сергія Рудика. Дані про це підтвердила його колега.