Про це повідомляють самі активісти на своїй сторінці у Facebook. Як доказ вони опублікували промовисте відео.

Читайте також: Напад на Український центр у Москві: з'явилися відео

"Під час нападу центральний вхід установи було залито червоною фарбою, що символізує кров українців на руках Москви, також було зроблено напис : "Смерть Росії!", та розкидано листівки такого змісту: "Держава-агресор РФ вже четвертий рік відкрито воює проти України та окупувала частину нашої території. Ми не допустимо, щоб в Україні існували будь-які пропагандистські організації РФ, тим паче державні. Наше гасло просте - СМЕРТЬ РОСІЇ!", – підкреслюють у "Чорному комітеті".

Російський центр культури, напад, Київ, Росія, Чорний комітет
Активісти "Чорного комітету" облили червоною фарбою та заклеїли листівки "Росцентр" у Києві

Як пояснюють активісти, причиною такого кроку є те, що "Російський центр науки та культури" в Києві – офіційна державна структура РФ, яка є прикриттям для ворожої Україні пропаганди, регулярно організовує поїздки до держави-агресора та агітує тут за "русский мир".

Додамо, співробітники "центру" уже сповістили про інцидент пропагандистські ЗМІ.

"Радикали облили червоною фарбою будівлю та намагалися розбити скло на фасаді. Ми відтирали його півдня. Завдано значний матеріальний збиток. Ми були змушені знову звернутися до української поліції із заявою за цим фактом, а посольство Росії в Києві направило ноту до МЗС України з вимогою припинити протиправні дії радикалів, які суперечать всім нормам міжнародного права". – зауважив співрозмовник інформаційної агенції "РИА Новости".

"Чорний комітет" напав на "Російський центр науки та культури": відео