Новини Києва ДТП та кримінал Життя столиці Новини України і світу
укр рус

Нові правила для пасажирів метро у Києві: що тепер робити заборонено

12 листопада 2019 , 14:37
Читать новость на русском
Київський метрополітен - нові правила для пасажирів 2019
Київський метрополітен / wikipedia.org

Київська міська рада вважає, що попередні правила столичної підземки є застарілими. Киянам і гостям міста потрібно знати, що відтепер заборонено робити у метро, – нововведення стосуються навіть зовнішнього вигляду.

Депутати Київради затвердили нові правила користування київським метрополітеном у вівторок. 12 листопада, пише пресслужба КМР.

Актуально: Ткаченко обіцяє побудувати метро на Троєщину до кінця 2020 року

Попередні правила затверджували ще у 1995 році. У Київраді впевнені, що вони є застарілими та не враховують вимог законодавства про міський електричний транспорт.

Що тепер заборонено робити у київському метро?

  • жебракувати;
  • розклеювати рекламу;
  • займатися агітацією;
  • здійснювати підприємницьку діяльність;
  • гучно вмикати музику та грати на музичних інструментах;
  • проводити масові заходів на станціях.

Для безпечного пересування пасажирів із вадами зору, дозволяється проїзд із собакою-поводирем. Тварина повинна мати ошийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену,
зазначають у пресслужбі.

Окрім того, спортивне спорядження (лижі, санки, ковзани, велосипеди тощо) можна буде перевозити лише в чохлах. Також належна упаковка потрібна для садового інвентаря, саджанців, риболовних снастей.

Охайний вигляд і одяг

Аби увійти в метро, пасажирі повинні мати «охайний зовнішній вигляд».

"Вхід до підземки буде заборонено частково одягненим пасажирам, а також без взуття, або в нижній білизні. Також не можна пересуватися на самокатах, роликових ковзанах і скейтах", – попереджають у Київраді.

До теми: Туалети в метро і якісніші дороги: які нові ДБН запрацювали в Україні

Відзначимо, що з 1 вересня в Україні набули чинності оновлені державні будівельні норми щодо проектування споруд метрополітенів.

Правила метро
Нові правила київського метро / інфографіка 24 каналу

Що зміниться у метро?

Оновлені державні будівельні норми щодо проектування споруд метрополітенів передбачають, що при будівництві чи реконструкції станцій підземки на входах/виходах із них мають бути обов'язково передбачені туалети.

Вони мають бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей з інвалідністю та маломобільних людей.

У складних випадках під час реконструкції станцій санвузли можуть бути передбачені у суміщених підземних переходах поза межами шляхів евакуації або поряд зі станцією на поверхні землі.

У такому разі відповідно до нових ДБН санвузли повинні мати окрему від метро систему побутової каналізації.

Автор: Ірина Юрковська, Емал Набі
Новини України Новини Києва Київ Публікації Транспорт Метро Київрада Інфографіка

Поділитися новиною

E-mail редакції news24@24tv.com.ua
instagram facebook twitter youtube rss telegram
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

Редакція сайту Про нас Редакційна політика Телеведучі Відеоблогери 24 Технічна інформація Архів Правила користування сайтом Політика конфіденційності
Рекламодавцям Вакансії Контакти Структура власності
Made by