На виставці будуть представлені 30 робіт чотирьох відомих авторів різних напрямків творчості – Юрія Коваля (живопис), Юрія Мусатова (колекційна кераміка), Олександра Корбана та Андрія Калькова (стріт-арт). Експозиція триватиме до 28 січня, вхід для усіх охочих – вільний.

До свого триріччя організатор заходу Sky Art Foundation не випадково вирішив присвятити виставку трьом видам мистецтва – класичному живопису, керамічній скульптурі та стріт-арту.

Число три – один з найдавніших та потужних символів. Магія його властива й мистецтву. Ми не віддаємо перевагу жодному з розглянутих видів арту і не сковуємо художників певною тематикою. Наша мета – показати мистецтво з різних сторін та дати глядачеві розуміння того, що кожен з видів арту виконує одне з головних своїх завдань – несе освіту у маси, – зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.

Освіта за допомогою мистецтва – одна з функцій, яку вже три роки реалізує фонд. На його рахунку – організація та фінансування більше 80-ти індивідуальних та групових виставок українських і закордонних авторів, благодійних заходів, проведення міжнародного фестивалю Mural Social Club за участю світових зірок стріт-арту, проведення арт-резиденцій, підтримка молодих талановитих авторів та багато іншого. Діяльність фонду висвітлювали такі світові видання як The Guardian, BBC, Forbes, Voque, Brooklyn Street Art, The Street Art News, Street Art United States та сотні інших шанованих ЗМІ.

Три роки на українському арт-ринку – це досвід з довгою "бородою". І, тим не менш, це лише початок – у планах ще багато цікавих проектів як в Україні, так і за її межами, – обіцяє директор Sky Art Foundation Юлія Островська.

Дивіться також: Художник створює картини на крихітному попкорні: дивовижні фото