Про це заявив Борислав Розенблат, передає кореспондент 24 Каналу.

Суд розглядає клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про обрання запобіжного заходу народному депутату України Бориславу Розенблату. Борислава Розенблата підозрюють в одержанні хабара та зловживанні впливом.

Людина, яка представляє антикорупційний орган України має права не виконувати Кримінально-процесуальний Кодекс України. Тобто у нас з’явились люди, які понад законом, які мають права не виконувати закон,
– виступив у суді Борислав Розеблат.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає для народного депутата Борислава Розенблата заставу у розмірі десять мільйонів гривень. А також клопочуть перед судом, щоб він змусив Борислава Розенблата носити елекстронний браслет та вилучив у нього український та закордонний паспорти.

Читайте також: Суд відмовився від перегляду відео з Розенблатом

Нагадаємо, 11 липня депутати Верховної Ради більшістю голосів підтримали подання генпрокурора про зняття недоторканності з нардепа Борислава Розенблата, якого напередодні виключили з "Блоку Петра Порошенка", та його колеги з "Народного фронту" Максима Полякова. Вони обоє є фігурантами так званої "бурштинової" справи.