Загибель Поплавської: зворушливі спогади про акторку "Дизель Шоу"

У суботу, 20 жовтня, біля села Мила, що на Київщині, у ДТП загинула акторка проекту "Дизель Шоу" Марина Поплавська. Водій автобуса, в якому була команда шоу, не впорався з керуванням і зіткнувся із вантажівкою. Щойно стало відомо про трагедію, на місце аварії почали приїжджати люди з квітами та лампадками. "Просто такий шок. Ми з чоловіком встали, ми тут мешкаємо просто недалеко, і вирішили швидко приїхати і покласти квіти", – розповіла шанувальниця творчості Марини Поплавської Ольга.

Згадували Марину і в Житомирі. В рідному місті вона 23 роки працювала вчителем російської мови і літератури у школі. І навіть попри щільний графік і концерти, не кидала викладання. Бо, як сама казала, мріяла завжди допомагати дітям, наставляти їх. І лише два роки тому акторка звільнилась зі школи, щоби повністю присвятити себе гумористичним проектам.

Відео про життя Марини Поплавської

Як жарти про Кирила та РПЦ привели росіянку у вигнання до України

Марія Мотузна, яку росіяни звинувачують в екстремізмі, переїхала, а, фактично, втекла до Києва, бо на батьківщині її переслідують за релігійні меми. За чотири картинки у соцмережі стосовно жінки розпочали кримінальне провадження. І таких справ в Росії відкривають десятки.

Марії Мотузній у Барнаулі загрожує ув'язнення аж на п'ять років за релігійні меми, які вона перепостила у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте". Втім, політичного притулку жінка просити не збирається. Але все ж переваги свободи слова в Україні вже оцінила. До того ж, оцінила – буквально: пообіцяла поспілкуватися із журналістами пізніше, і, як виявилося, щонайменше за 500 євро.

Відео про діяльність Марії в Росії та втечу в Україну

Нічний бій у Пісках: промовисте відео

Проросійські бойовики прицільно били з гранатометів по позиціях Збройних сил України у Пісках. Обстріл почався одразу після настання сутінків. Українські солдати змушені були відповісти, адже тільки два дні тому на цій же позиції і так само внаслідок обстрілу було поранено їхнього побратима.

Журналісти 24 каналу їхали до позицій українських бійців на військовій машині відкритою дорогою. Зупинятися не можна – ворог дорогу чудово бачить. Хоч поки сонце не сіло, проросійські бойовики рідко відкривають вогонь. Щойно місяць змінює на небі сонце – у бік позицій української армії летять перші прицільні постріли.

Відео бою у Пісках

Купи пластику та одягу: у Запоріжжі дайвери дістали тонни сміття з річки Дніпро

У суботу, 20 жовтня, у Запоріжжі дайвери пірнали у річку Дніпро у пошуках сміття. Там провели щорічну акцію з очищення річки. Небайдужі підняли з дна купи пластику, скла, металу та одягу. Небайдужі дайвери згадали, чим дивувало дно Дніпра. Серед найяскравіших спогадів – тіло тропічної ящірки. Тварина померла на борту плавучого звіринця, її тихцем скинули у воду.

"Був варан завдовжки понад метр. Знайшов його молодий дайвер, коли він його побачив, то вискочив з води та кричав: "Крокодил". Все знаходили: і паспорти, і перуки", – пригадав віце-президент обласної федерації дайверів Геннадій Ушаков.

Відео про моторошні "знахідки" Дніпра

Закордонна імперія бізнесу ректора КПІ Згуровського

Журналісти-розслідувачі знайшли в очільника Київського політехнічного інституту Згуровського незадеклароване майно – нерухомості на два мільйони доларів в американській Каліфорнії і компанію з продажу нерухомості в Чорногорії. При чому, про це жодного слова у деклараціях за попередні роки.

Після виходу розслідування Згуровський навіть перервав відпустку і призначив внутрішні перевірки у виші. Особисто спілкуватися з журналістами знову не захотів. У письмовій заяві назвав це спланованою акцією дискредитації всього КПІ і його ректора.

Відео про журналістське розслідування щодо Згуровського