Спудеї вишикувалися у колону і попрямували з Михайлівської площі у бік Європейської. Однак їм заблокували дорогу беркутівці.

Дехто з мітингувальників спробував прорватися крізь правоохоронців. Між беркутівцями та студентами виникла сутичка. Згодом у міліції повідомили, що це була провокація футбольних хуліганів, які прийшли підтримати протестувальників. Зараз акція проходить мирно, правоохоронці нікого не затримали. Втім, у МВС застерігають - мітингувальники свідомо порушують закон.

“Щодо Михайлівської площі, й ще деяких місць, то є заборона суду, щодо зібрання та проведення масових акції й цим громадянам, що там збираються все добре відомо. Суд вважає, що проведення таких акцій може заважати проведенню загальнодержавних акцій, які проводять паралельно з цими масовими заходами”, - каже заступник начальника відділу зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Києві Володимир Дмитренко.

Нагадаємо, зранку група студентів, що протестують проти політики міністра освіти Дмитра Табачника, планувала пройти колоною з Михайлівської площі у бік Європейської площі. На цій території, згідно з рішенням суду, їм не дозволено протестувати. Ніяких загальнодержавних акцій на Михайлівський, поки не проводиться.