Працівник одного з київських депо каже, що подібна ситуація була 2 роки тому. Через затримку зарплат люди вирішили іти на страйк. Про це довідалося керівництво і "за день до акції гроші знайшли".

"Нас підтримають і кондуктори, і стаціонарні касири, і контролери, адже вони теж сидять без зарплат", - каже водій Ірина.

В комунальному підприємстві "Київпастранс" визнають, що є затримки з зарплатою. Однак кажуть, що за травень виплачено 80% зарплат. Тоді як працівники стверджують, що їм виплатили 25-30%.

Замдиректора "Київпастрансу" Антоніна Старостенко стверджує, що на підприємство не надходять гроші з бюджету за компенсацію перевезення пільговиків. Затримки з надходженням коштів і спричинили затримки оплати праці.

Виплати затримують і будівельникам на станції метро "Теремки". Їм нещодавно дали гроші за травень, але гендиректор "Київметробуду" Володимир Петренко боїться, що назріють нові борги, якщо з бюджету міста не виділять достатнє фінансування.

На тиждень затримують виплати і 3 тисячам працівників "Київавтодору". Причина та ж, що і у попередніх випадках, - на рахунки підприємства не надходять гроші з бюджету.