На кригу дівчата вийшли, щоб зробити фото, повідомляє "Інформатор" з посиланням на очевидців події.

Читайте також: У Києві врятували підлітка, який опинився на відколотій крижині посеред води: фото і відео

Вони відійшли далеко від берега і через кілька хвилин синхронно провалилися у воду.

Підлітків врятували небайдужі перехожі, витягуючи підлітків з холодної води, двоє чоловіків теж провалилися під лід.

Проте вони змогли вибратися на берег до приїзду рятувальників. Ніхто не постраждав, дітей передали батькам.

Відео моменту падіння:

Що робити, якщо ви провалилися під лід?Широко розкиньте руки по краях того місця, де проламався лід, та намагайтеся не зануритися з головою у воду.

Намагайтеся не обламувати краї льоду і спробуйте повільно вибратися на лід, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи на поверхню ноги. Треба розташувати своє тіло так, щоб воно займало найбільшу площу опори.

Якщо виберетеся з льодового пролому, відкотіться від нього, а потім повзіть у сторону берега.

Якщо ви помітили, що на льоду провалилася людина, повідомте їй, що йдете на допомогу. Підкладіть під себе лижі, дошку або фанеру (це збільшить площу опори) і повзіть на них до людини, яка провалилась. При цьому не підповзайте до самого краю ополонки, адже ризикуєте теж опинитись у воді. Врятувати людину допоможуть ремені, шарфи, дошка, жердина, санки або лижі.

Якщо ви не один (одна), тоді, узявши один одного за ноги, лягайте на лід ланцюжком і рухайтеся до пролому. Дійте швидко, адже постраждалий швидко мерзне у крижаній воді.

Подайте постраждалому підручний засіб, витягніть його на лід і повзіть з небезпечної зони. Потім укрийте постраждалого від вітру і якнайшвидше доставте у тепле місце, переодягніть у сухий одяг і напоїть чаєм.