Адлер по праву вважається підприємцем нового часу і провідним дизайнером сучасності. Чарльз разом з Перрі Ченом і Янсі Стіклером заснували глобальний краудфандинговий майданчик Kickstarter. Він зробив революцію у світі інвестицій і втілив свою мрію для того, щоб допомогти зробити це мільйонам інших людей. Чарльз вивів Kickstarter на світовий рівень, об'єднавши на одному майданчику стартаперів та інвесторів, творців креативних проектів і покупців з усіх куточків планети.

Чарльз Адлер визнаний одним з найвідоміших новаторів цифрової епохи і входить в ТОП-12 революційних фігур в бізнесі за версією Forbes. До числа його успішних проектів також належать дизайн-студія Source-ID та Інтернет-видавництва Subsystence. Чарльз Адлер – людина, робота якої завжди знаходить відображення в суспільстві і приносить йому користь.

Краудфандинговий майданчик Kickstarter – це двигун, який допомагає привносити в світ нові ідеї, дозволяючи креативним людям розповісти про свій задум і зібрати гроші на її реалізацію. Так, з моменту запуску Kickstarter було профінансовано понад 100 тис. проектів – від фільмів, ігор і музики до мистецтва, дизайну та технологій. Завдяки платформі більше 12 млн людей зібрало близько 3 млрд доларів для різних проектів. Проекти Kickstarter допомогли створити 8 800 нових компаній і некомерційних організацій, а також понад 300 тисяч повноцінних робочих місць.

Завдяки платформі сотні українських підприємців змогли заявити про свої ідеї та проекти на весь світ. Зараз на Kickstarter зареєстровано понад 300 проектів з України.

Тільки в травні за допомогою платформи українцям вдалося зібрати гроші на запуск трьох проектів. Створена розробниками з Києва гарнітура Hushme, яка робить розмови по телефону нечутними для оточуючих, зібрала майже $ 72 000. Український стартап Luciding зі своїм гаджетом для усвідомлених снів LucidCatcher зібрав завдяки Kickstarter більше $ 87 000. А "розумні" жалюзі SolarGaps, які генерують сонячну енергію, побили поставлену мету в два рази! І замість заявлених $ 50 000 вихідці з України зібрали $ 102 000.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що хедлайнером OLEROM FORUM 1 стане співзасновник Apple і винахідник першого персонального комп'ютера – Стів Возняк.

Крім того, 30 вересня зі сцени Палацу Спорту виступить засновник Інтернет-магазину додатків GetJar і венчурний інвестор, який входить в топ-25 hitech-лідерів Європи за версією Wall Street Journal – Ілля Лаурсен.