Волонтери батальйону "Сітка" розмістились на першому поверсі непримітної столичної хрущівки. У вільний час плетуть маскувальні сітки та кікімори для бійців АТО. І не лише це. Пані Людмила шиє воїнам спіднє. Навіть веде підрахунок — зшила рівно 1300 штук.

Здебільшого тут жінки пенсійного віку, єдиний чоловік — 77-річний дідусь Іван. Незабаром увесь цей привітний колектив може опинитися на вулиці. Місцеві депутати не хочуть подовжувати з волонтерами оренду. Локація просто чудова, тож чиновники чекають на вигідну пропозицію від бізнесменів.

Волонтери з журналістами 24 Каналу пішли на розмову до чиновників. Побачивши камеру заступник голови Солом'янської райдержадміністрації дещо розгубився, однак від діалогу не відмовився.

Незважаючи на те, що керівництво РДА все ж таки почуло волонтерів і навіть дало їм усну обіцянку, тішитись цій невеличкій перемозі та ховатися у своєму тісному приміщенні, волонтери не збираються. Завтра, 30 березня, рівно о 10:00 вони прийдуть під стіни РДА пікетувати, аби обіцянку не забули.