Наразі суд розглядає клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про обрання запобіжного заходу народному депутату України Бориславу Розенблату. Його підозрюють в одержанні хабара та зловживанні впливом.

Якщо заставу не внесуть у прокурора будуть всі законні підстави для того, щоб звернутися заново до генерального прокурора. Якщо прокурор підтримає клопотання, потрібно буде звернутися до Комітету Верховної Ради про надання згоди на обрання для пана Розенблата запобіжного заходу. Він є більш жорстким – або домашній арешт, або тримання під вартою,
– зауважує прокурор САП Максим Кравченко.

Якщо ж клопотання прокурорів буде задоволено повному обсязі або хоча б частково, то все буде залежати від чесного слова Борислава Розенблата.

Читайте також: Розенблат накинувся зі звинуваченнями на Холодницького

Якщо ж політик не захоче платити, то доведеться робити все заново: йти до генерального прокурора, який має звернутися з поданням до Верховної Ради. А вже тоді парламент повинен проголосувати за те, що Борис Розенблат не дотримується рішення суду.

Нагадаємо, 11 липня депутати Верховної Ради більшістю голосів підтримали подання генпрокурора про зняття недоторканності з нардепа Борислава Розенблата, якого напередодні виключили з "Блоку Петра Порошенка", та його колеги з "Народного фронту" Максима Полякова. Вони обоє є фігурантами так званої "бурштинової" справи.