Олег Водоп'янов рік відслужив у 72-ій окремій механізованій бригаді. Не в тилу, а в зоні реального конфлікту. У квітні цього року повернувся у столицю. І виявилось, що його залишили без засобів існування. Бізнес, який він будував 10 років — знищили.

"Коли вже чоловік був в зоні АТО, я, проходячи тут, побачила, що в наших приміщеннях горить світло, відкриті вікна. Я зайшла в приміщення і виявилося, що там працюють інші люди. Не на нашому обладнанні. Свого обладнання я не побачила", — розповіла дружина Олега Тетяна Водоп'янова.

Подружжя виготовляло стрічки для квітів. Три роки тому переїхали у приміщення, яке винаймали у Київському інституті автоматики. Тут зберігались і дорогі верстати. Тепер вони припадають пилом десь на задвірках. Поки Олег воював, договір оренди в односторонньому порядку розірвали і вселили іншу фірму. Від правоохоронців допомоги нема — вони не бачать складу злочину.

Я не можу зрозуміти, чому деякі хлопці там вмирають, а тут чомусь жирують і живуть за свій рахунок,
— висловив своє обурення ветеран АТО Олег Водоп'янов.

Так само в нього виникають питання і до профілю роботи цього Інституту

"Суть існування цього інституту — здача в оренду приміщень. Його просто потрібно назвати "Київський інститут зберігання", — переконаний Олег Водоп'янов.

У самому Інституті, значні приміщення якого здані в оренду різним фірмам, вказують на те, що вони вчинили все згідно договору.

"У договорі прописано, що в разі несплати ми в односторонньому порядку розриваємо договірні відносини", — заявив заступник начальника відділу маркетингу Київського інституту автоматики Андрій Одноволик.

Щоправда, у документах йдеться про інше.

"Якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується у судовому порядку, за встановленою підвідомчісттю та підсудністтю такого спору, у порядку, визначеному відповідним, чинним в Україні законодавством".

Здаватись Олег не збирається, вже наступного тижня знову звертатиметься в поліцію. І подаватиме позов до суду. Якщо ж феміда проігнорує закон, відновити справедливість допоможуть бойові побратими.

Читайте також: Учасники АТО вдалися до радикальних дій, щоб отримати свою землю