Про це повідомила кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

У 2017 році на спеціальній зустрічі представників Євронесту обговорюватимуться питання свободи слова, кібербезпеки, проблеми безробіття та дискримінації в Східній Європі. Розпочав засідання Андрій Парубій, який перейшов до українських питань та закликав європарламентарів вшанувати пам'ять вбитої напередодні Аміни Окуєвої.

Читайте також: Як Страсбург може змусити Київ розрахуватися з боргами

Спікер Верховної Ради звернув увагу європейських партнерів на те, що збройне протистояння Росії та України продовжується, агресор не припиняє ігнорувати всі міжнародні конвенції. На думку Андрія Парубія, тільки санкції можуть зупинити це, тому голова парламенту звернувся до Євронесту посилити їх.

Я переконаний, що ціна для Росії за брутальне порушення міжнародного права та агресивну політику щодо інших держав повинна постійно зростати. Ми вдячні міжнародній спільноті за санкції проти агресора, які повинні тривати і посилюватись аж до повного відновлення територіальної цілісності України,
– зазначив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Окрім теми війни на Донбасі, спікер парламенту похизувався успіхами України у боротьбі з корупцією та результатами реформ. Ці досягнення відзначила і співпрезидент Євронесту Ребекка Гармс.